Hrajte sa v TailTrails

Základom správnej výslovnosti je správne roznávanie hlások. Teraz si môžete precvičovať rôzne hlásky s mnohými veselými postavičkami v TailTrails, novej Speekle hre v štýle klasickej hry hadík.

Psst, Goldy!

Trpaslík Goldy našiel jaskyňu plnú pokladov, ale potrebuje vaše správne vyslovené s/š aby sa schoval pred zákerným drakom! Stiahnite si teraz Goldy-ho a nechajte Vaše dieťa precvičiť si výslovnosť s trpaslíkom.

Squak sa hlási

Papagáj Squak sa naučil rozprávať, a to na papagája celkom dobre. Ale stále má problém s rozoznávaním podobných slovíčok. Cvičte zvukovú diferenciáciu vášho dieťaťa spolu s týmto farebným papagájom :)

Aj jedno písmenko zaváži! Stiahnite si bezplatnú verziu logopedickej pomôcky Spekle a cvičte výslovnosť so svojím dieťaťom hravou formou.

Speekle je určený pre deti predškolského veku a zmení im nudné logopedické cvičenia na hry. Zavítajte spolu do Speekle, precvičte si sykavky [s] a [š] s trpaslíkom Goldym, alebo sa učte zvukovú diferenciáciu s papagájom Squakom.

Najčastejšie kladené otázky a odpovede

Je, alebo bude možné hrať Speekle hry na niečom inom ako Windows a Android?

Nie, bohužiaľ, vyššie spomínané verzie sú jediné ktoré sú prístupné.

Dá sa vo Vašom programe trénovať R / L / iná hláska problematická na výslovnosť?

Áno, ale je to trochu komplikovanejšie. Učenie sa správnej výslovnosti musí v skutočnosti prebiehať na viacerých úrovniach, podľa toho aké sú rečové schopnosti vášho dieťaťa. Hry Squak a TailTrails slúžia na precvičovanie takzvanej sluchovej diferenciácie, teda rozoznávanie rôznych hlások sluchom. Zvládnutie sluchovej diferenciácie je úplne prvým krôčikom k zvládnutiu ich správnej výslovnosti. S papagájom Squakom a hadíkmi v TailTrails si môžete cvičiť kopu hlások, vrátané hlások "R" a "L". Na fixáciu výslovnosti RL/L/iných hlások hru nemáme.

Váše hry na mojom počítači nefungujú. Čo teraz?

To nás mrzí. Skúste prípadne hru odinštalovať, nanovo stiahnúť z našej stránky a znova nainštalovať.

Pri inštalácií TalkLandu ma môj antivírus varuje, že váš softvér je škodlivý.

Niektoré bezpečnostné programy sú prehnanie citlivé, a vysoko podozrievavé k relatívne málo známemu softvéru, ako je aj ten náš. Každopádne garantujeme, že náš softvér nie je žiadnym spôsobom škodlivý pre váš počítač, a varovania od vášho antivírusu môžete v tomto prípade bezpečne ignorovať.

O nás.

Speekle je inovatívne softvérové riešenie rečových porúch pre Vás a Vaše deti.

Našou misiou je robiť rečové cvičenia čo najpohodlnejšími a najzábavnejšími. Moderné informačné technológie nám dnes umožňujú premeniť cvičenia na hry.

Stiahnite si naše hry hneď teraz a vyskúšajte si Speekle sami!

Speekle s.r.o.

Hlaváčikova 13
Bratislava
84105
IČO: 47 510 811
DIČ: 2023922219